Розпочалася підготовка нових спеціалістів — наукових журналістів - 05.10 подготовка научных журналистовМДУ імені Ломоносова організує ряд програм з підготовки наукових журналістів. Про це на прес-конференції, присвяченій відкриттю щорічного Фестивалю науки, повідомив ректор університету Віктор Садовничий.

– Ми страждаємо від браку гарної, якісної когорти журналістів, які пишуть на наукові теми, – заявив академік. При цьому він зауважив, що в російських ЗМІ відсутні “аналітичні матеріали про науку”, які так необхідні сучасному суспільству.

У зв’язку з цим МДУ планує провести цикл лекцій для абітурієнтів, які хотіли б у майбутньому займалися науковою журналістикою. Лекції, присвячені різним напрямам у науці, будуть читати 10 – 15 знаних російських учених.

“А потім, я боюся загадувати заздалегідь, здається, з наступного року, а може, і цьогоріч, ми відкриваємо магістратуру на журфаку з наукової журналістики”, – розповів ректор. Віктор Садовничий також додав, що буде створено спеціальну школу наукової журналістики, що розпочне роботу найближчим часом.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *