Підліток знайшов маму через 16 років розлуки -Вихованець одного з омських дитячих будинків знайшов рідну матір за допомогою соціальних мереж. Як з’ясувалося,  16 років тому жінку переконали залишити дитину в пологовому будинку: начебто хлопчик народився інвалідом. Але хлопчик виявився здоровим. А мати за ці роки встигла перебратися на постійне місце проживання до Німеччини і створити там сім’ю.

Прокуратура Радянського округу міста Омська відновила мешканці Німеччини батьківські права, які жінка втратила в 1996 році. Суд установив, що вона залишила дитину в пологовому будинку після того, як лікарі дали висновок про травму, яку її син нібито отримав при народженні. Медики повідомили їй, що хлопчик залишиться інвалідом.

Хлопчика з пологового будинку відправили в дитячий притулок. Малюк виявився абсолютно здоровим. Вихователька групи дуже прив’язалася до хлопчика й розшукала маму свого підопічного. Вона розповіла громадянці Німеччини те, що її син не тільки вижив, а й нічим не відрізняється від здорових дітей. Зі слів виховательки, жінка зраділа цій новині й зв’язалася із сином.

У результаті, районний суд одного з німецьких земельних округів постановив, що немає ніяких перешкод для переїзду підлітка до матері. Рішення суду вже набуло чинності: жінка має повне право на виховання сина, повідомили в прокуратурі Омської області.

За матеріалами internetua.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *