На Донеччині взялися за аналіз роботи приймальних комісій - pryim komОсвітяни Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Луганської областей обговорили проблемні питання роботи приймальних комісій.

Сім разів відміряй, а один відріж – такий фразеологізм став лейтмотивом регіональної зустрічі проректорів вишів, відповідальних секретарів приймальних комісій і всіх відповідальних за внесення даних до ЄДЕБО. Зустріч відбулася у Донецькому національному університеті.

Головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичної роботи департаменту вищої освіти Світлана Кретович ознайомила присутніх з особливостями умов прийому до ВНЗ, організаційними заходами та вказала на недоліки і порушення в торішній вступній кампанії, аби таких помилок більше не допускали.

Ефект від таких зустрічей помітний, адже щороку порушень під час вступної кампанії дедалі менше. Якщо торік Державна інспекція навчальних закладів зафіксувала недоліки в кожному третьому виші, то цього року вони були лише в 15% ВНЗ. Такі цифри навів під час зустрічі начальник управління організаційного та інформаційного забезпечення Олександр Рудешко.

За його словами, найбільше приймальні комісії «грішать» при оформленні документації.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *