В Україні вже 16 вищих навчальних закладів мають право готувати спеціалістів для здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора). Про це повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович, передає прес-служба Мін’юста. 

У столиці України фахівців за цією кваліфікацією готуватимуть Міжнародний інститут бізнесу, Міжрегіональна Академія управління персоналом, Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції, Міжнародна академія фінансів та інвестицій, Київський національний торговельно-економічний університет, Національний авіаційний університет. 

Крім столичних навчальних закладів, таке право також отримали Кримський інститут економіки та господарського права (м.Сімферополь), Луганський державний університет внутрішніх справ імені Дідоренка (м.Луганськ, с.Ювілейне), Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля (м.Луганськ), Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля (м.Дніпропетровськ), Закарпатський державний університет (м.Ужгород) та Хмельницький університет управління та права (м.Хмельницький), Національний університет “Одеська юридична академія” (м.Одеса) та Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова (м.Миколаїв), Сумський державний університет та Харківський національний автомобільно-дорожній університет. 

Мін’юст визначено головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної політики з питань банкрутства указом Президента України від 6 квітня 2011р. №395/2011.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу