Як виграти сучасний комп’ютерний клас для своєї школи? - 22Кожен український учень може виграти для своєї школи «Клас майбутнього» у рамках шостого сезону програми «Samsung назустріч знанням».

Для цього, на першому етапі проекту, який пройде з 1 вересня по 29 жовтня 2012 року, від кожної школи знадобиться невелика есе (до 500 слів) на тему «Інноваційні технології – краща життя», написане учнем. В есе потрібно описати, як інноваційні технології спрощують життя, оптимізують процес навчання, відкривають свободу для творчості і самореалізації.

За результатами першого етапу будуть відібрані 2 найкращі роботи. Переможців першого етапу визначить експертне журі, яке складається з представників компанії «Samsung Electronics Україна», компаній-партнерів і представників ЗМІ.

На другому етапі, школи-переможці першого етапу отримають від організаторів цифрові мультимедійні лабораторії Samsung у складі телевізора, двох ноутбуків, двох планшетів і двох цифрових фотокамер. За допомогою цих лабораторій команди навчальних закладів підготують презентації соціально орієнтованих, що демонструють прикладне використання інновацій в освіті і життя суспільства.

Другий етап проекту триватиме з 13 по 28 листопада 2012 року. Школа, яка переможе у другому турі, отримає унікальний «Клас майбутнього», до складу якого увійдуть інтерактивна дошка, ноутбук для вчителя, тридцять ноутбуків для учнів і багатофункціональний пристрій. Клас буде оснащений спеціальним програмним забезпеченням, і підключений до інтернету.

При виборі кращого проекту буде врахований творчий підхід до використання інформаційних технологій для вдосконалення процесу навчання і значущість ідеї в аспекті підвищення якості освіти та розвитку суспільства.

Есе слід надіслати організаторам конкурсу не пізніше 29 жовтня 2012 року, скориставшись електронною формою на офіційному сайті проекту: http://education.samsung.ua або поштою: 01 001, р. Київ, а/я «Назустріч знанням».

Соціальна ініціатива орієнтована на поглиблення знань учнів середніх шкіл в області інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також вдосконалення процесу навчання в українських школах.
Як виграти сучасний комп’ютерний клас для своєї школи? - DSC07222
За п’ять років існування програми нові комп’ютерні класи та мультимедійні лабораторії були встановлені в 44 школах-переможницях проекту.

Цього року акція пройде при партнерській підтримці компаній Microsoft і BMC ТЕХНО спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти.

Отримати більш детальну інформацію про програму, її правила і результати минулих років можна на сайті проекту: http://education.samsung.ua. Для акції діє спеціальна гаряча лінія підтримки: 0-800-502-00-00 (усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *