Шкільний кухар отримала від влади прочухана, бо занадто смачно годувала дітей - 67Влада міста Фалун в центральній Швеції попросили Аніку Ерікссон, шеф-кухаря їдальні в міській школі, припинити виготовляти домашній хліб і пропонувати дітям 15 видів овочів на обід, повідомляє The Local.

На думку муніципалітету, великий вибір смачної їжі є несправедливим щодо учнів інших шкіл. Крім того, обіди, що пропонує дітям Ерікссон, не відповідають рекомендаціям – у 2011 році міська влада впровадила програму здорового харчування в школах.

–  Було розроблено меню… йдеться про те, щоб поліпшити якість шкільної  їжі взагалі, – пояснила Катаріна Ліндберг, відповідальна за програму здорового харчування.

При цьому, Ліндберг не знала про те, які зусилля доклала Ерікссон, щоб добре годувати дітей, і як сильно рішення муніципальних властей обурило школярів та їх батьків. Учні 4-го класу навіть склали петицію, щоб Ерікссон залишили можливість готувати так, як вона звикла.

Кухар розповіла, що її страви не потребували додаткових витрат з міського бюджету, а меню в школі було розроблено з урахуванням різноманітних смаків дітей. Ерікссон хотіла бути впевненою, що в їдальні знайдеться обід на смак будь-якого школяра, тому і надала їм вибір з 15 видів овочів і різних продуктів, що містять протеїни, – курка, креветки, пиріжки з яловичиною. Однак після рішення міської влади їй доведеться в два рази скоротити кількість овочів і перейти з домашнього хліба на магазинний. Крім того, під загрозою опинився традиційний різдвяний шведський стіл.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Шкільний кухар отримала від влади прочухана, бо занадто смачно годувала дітей”
  1. Вот вам истинное лицо демократии.. Как сказали властьимущие и никакой самодетяельности, независимо что от этого кому то немножко станет лучше..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *