Нонсенс? Школярам скасували домашнє завдання - 1222572684NC45mQУчнів однієї німецької гімназії  звільнять від домашнього завдання, щоб у них з’явилося більше вільного часу для відпочинку й хобі.

Рішення звільнити школярів від виконання завдань удома пов’язано з подовженням навчального дня, до якого призвело скорочення всієї шкільної освіти на один рік.

Педагог вважає, що через останні нововведення в дітей не залишається вільного часу на заняття спортом або освоєння музичних інструментів.

Працівник гімназії Міхаель фон Теттау зазначив, що навіть 44-годинний навчальний тиждень, що був до реформи освіти, –  це занадто.

Як відомо , тепер діти в Німеччині часто залишаються в школі до 6 вечора.

Фонтайн вважає, що скасування домашніх завдань буде компенсоване інтенсивною роботою під час шкільних занять. При цьому учні, які відстають з того чи іншого предмета, таки зможуть отримувати додаткові завдання.

Більшість учителів і батьків підтримує ініціативу шкільного керівництва. Заборона на завдання додому діятиме два роки й стосуватиметься школярів з п’ятого по дев’ятий клас.

За матеріалами сайту ua.korrespondent.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Нонсенс? Школярам скасували домашнє завдання”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *