2011 року Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за підтримки Національної спіл­ки журналістів розпочав Всеукраїнський конкурс «Парк педагогічної майстер­ності», що триватиме п’ять років. Тема конкурсу: «Система виховної роботи як засіб формування конкурентоспроможної особистості з високим рівнем життє­вих компетенцій».

На конкурс подаватимуться проекти учасників навчально-виховного процесу окремого загальноосвітнього навчального закладу протягом 2011 — 2015 років за номінаціями: «Галерея інноваційного пошуку»; «Майстерня професійного само­вдосконалення»; «Майданчик дозвілля».

Кожний етап проводиться двома турами: заочний (травень — вересень) і очний (жовтень). По закінченні другого туру на педагогічному фестивалі переможці пред­ставлять свої проекти.

Після завершення п’ятого етапу відбудеться фестиваль «Зіркова алея» з пред­ставленням кращих загальноосвітніх навчальних закладів України, які показали високий рівень професійної компетентності в педагогічній діяльності. Переможці отримують сертифікати «Зірковий загальноосвітній навчальний заклад України».

На конкурс надійшло 128 робіт. А це означає, що 128 загальноосвітніх навчаль­них закладів розпочали п’ятирічний педагогічний марафон за звання «Зірковий навчальний заклад». Відповідно до положення, в першому етапі взяли участь пси­хологи, вчителі мови й літератури, суспільствознавства, а також заступники директора з навчально-виховної роботи. Із січня 2012 року починає роботу компе­тентне журі. В березні відбудеться завершальний фестиваль першого етапу.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту підготував Дмитро ШУЛІКІН, «Освіта України» № 1-2

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *