Напередодні Нового року міністр Дмитро Табачник вручив працівникам освіти і науки, молоді та спорту наго­роди й відзнаки. Дмитро Во­лодимирович звернувся до присутніх з теплими словами, щирими побажаннями з на­годи Новорічних і Різдвяних свят. Також привітати освітян до міністерства завітав голова Комітету Верховної Ради Укра­їни з питань науки і освіти Максим Луцький.

За сумлінну працю, особисті досягнення та високий профе­сіоналізм Дмитро Табачник і Максим Луцький вручили вчи­телям, викладачам, науковцям, спортсменам, представникам освітянських засобів масової інформації, працівникам цен­трального апарату Міністер­ства освіти і науки, молоді та спорту державні нагороди, відзнаки Кабінету Міністрів України, Верховної Ради Укра­їни, відомчі заохочувальні відзнаки МОНмолодьспорту. Приємно, що без нагород не залишились і працівники ви­давництва «Педагогічна пре­са», зокрема і газети «Осві­та України».

Однак найбурхливіші оплес­ки і щирі вітання разом з на­грудним знаком «Гордість і надія України» отримав учень 6-го класу школи-ліцею № 7 Вінниці Михайло Кривошея. У травні 2011 року на ХІІ Мате­матичному кубку Європи, що відбувався в Парижі він виборов три (!) золоті медалі. Всьо­го за перемоги в математич­них кубках Європи за всі роки своєї участі Михайло має ві­сім золотих, дві срібні і брон­зову медалі. Учень також виборює абсолютну першість і в предметних олімпіадах з мате­матики та англійської мови, які проводяться в Україні.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту підготував Дмитро ШУЛІКІН, «Освіта України» №1-2

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *