У КМДА прислухаються до студентів - studradaСтудентську думку почують у КМДА і навіть посприяють стажуванню молоді на державних посадах.

Ініціативи, які подадуть студенти, стануть основою цільової програми патріотичного виховання молоді. А профільні комісії Київської міськради регулярно проводитимуть зустрічі із студентською радою міста, аби враховувати їхні побажання та зауваження. Про це заявила голова комісії з питань гуманітарної політики Алла Шлапак.

Депутат нагадала, що КМДА уже давно співпрацює з молоддю щодо покращення медичного обслуговування, освіти та соціального захисту.

«Більшість зустрічей із громадськістю, а зокрема з молоддю, закінчуються тим, що далі резолюцій чи рекомендацій справа не йде. І це неправильно, це треба змінювати. Тим паче, що молодь сьогодні має безліч інноваційних ідей, які будуть корисні столиці. Тому на прикладі Програми патріотичного виховання ми хочемо довести, що старі принципи можна змінити, і позиція киян справді буде врахована при ухваленні рішень Київрадою», – зазначила Алла Шлапак для ІА «Наголос».

Найближчим часом обіцяють розробити проект щодо залучення студентів до стажування в Постійній комісії Київради з питань гуманітарної політики на регулярній основі, а також у громадських приймальнях депутатів Київради. Адже тільки так молодь зможе на власні очі побачити, з якими проблемами кияни звертаються до чиновників і як їм можна допомогти.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *