В одеській школі 11-річну дівчинку побив однокласник-дзюдоїст. Бабуся, яка виховує дівчинку, розповіла, що дитина більше тижня пролежала в лікарні зі струсом мозку та забоями. А родичі малого спортсмена й адміністрація школи звинувачення заперечують, мовляв, діти просто посварилися на перерві.

«Мені страшно ходити до школи. Я боюся, що він десь на розі зустріне  мене і вб’є», – каже потерпіла Анастасія Білоусова.
Поки дівчинка опановує шкільну програму вдома. В дитини болить голова, вона втрачає свідомість. За словами Насті, вона заступилася за однокласницю.
«Він ударив мене кулаком в обличчя. Мені боляче було, інші удари, які він мені завдавав, я вже не відчувала», – розповідає дівчинка.
Бійку після уроків просто в кабінеті бачили кілька однокласників і брат Насті, він і покликав учителів. Криків не чув навіть охоронець навпроти.
«Усе як завжди: коли вийде викладач, в класі починається галас. Тут дівчинка виходить і плаче. У неї не було ні крапельки крові на одязі. Не було нічого розбитого», – стверджує охоронець.
Мама 10-річного дзюдоїста Давида Алахвердеева запевняє, Настя сама провокувала її сина.
«Давид прийшов у новий клас, йому потрібно адаптуватися. Але обов’язково знаходяться люди, які відчувають новачка. Найімовірніше, так і було. Адже Настя є лідером в колективі», – каже мама дзюдоїста.
Що саме трапилося між учнями –  тепер з’ясовує міліція.

Директор школи досі на лікарняному, заступники уникають журналістів.

Спеціальна комісія обіцяє розібратися в ситуації до кінця тижня.

За матеріалами сайту segodnya.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Школяр-дзюдоїст застосував прийоми на 11-річній однокласниці”
  1. Интересно, какие-такие приемы он применил, ударив кулаком….особенно если учесть что в дзюдо вообще отсутствует техника удара, кулаки не применяются вообще….Так что занятия этим видом борьбы никак не связаны со описанным случаем

    Девочек бить нехорошо, однако случается к сожалению в доподростковом возрасте, когда нет особой разницы в физической силе.

    А то, что про банальную школьную драку написали в интернете – свидетельствует всего лишь о том, что у девочки родители со связями, и планируют скачать с родителей пацана побольше денежек…

    З.Ы. пацана не оправдываю, но случай раздут невероятно….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *