Обережно – морожена полуниця! Виявлено причину масового отруєння школярів - zam klubnikaУ Німеччині близько 11,2 тисячі школярів отруїлися замороженою полуницею з Китаю, повідомляє ARD з посиланням на заяву міністерства охорони здоров’я Саксонії. Експерти інституту Роберта Коха виявили в ягодах норовірус.

Партію замороженої полуниці, що залишалася в школах, було вилучено. У їдальнях з ягід робили компот і давали дітям разом з манною кашею. За даними експертів, школярі хворіли, якщо ягоди недостатньо довго варили.

Як пише Frankfurter Allgemeine Zeitung, Китай відкинув звинувачення у постачанні неякісних продуктів. Про це німецькому виданню повідомив представник відомства з контролю за зовнішньою торгівлею портового міста Циндао. Як з’ясували німецькі журналісти, ягоди потрапили в Німеччину саме через цей порт.

Нині інститут Роберта Коха оголосив, що епідемію шлунково-кишкових розладів серед школярів зупинено. Після 7 жовтня не було зафіксовано нових захворювань. Про перші випадки отруєння стало відомо наприкінці вересня. Інститут Роберта Коха визнав подію наймасштабнішим отруєнням продуктами харчування в Німеччині.

За матеріалами http://www.lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *