До початку прийому документів у вітчизняних ВНЗ залишилося всього два тижні! Тому абітурієнтам слід розпочинати збирати пакети документів для приймальних комісій у вишах. Провідні фахівці департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту продовжують відповідати на найбільш актуальні запитання абітурієнтів щодо цьогорічної вступної кампанії на освітньому порталі ПедПРЕСА у спецпроекті «Вступ-2012». Ми продовжуємо розповідати про документи для вступу у виш. Сьогодні відповідаємо на питання про нострифікацію документів про уже здобуті освітньо-кваліфікаційні рівні та інші корисні речі. Стежте за оновленнями на порталі ПедПРЕСА та на наших сторінках у соціальних мережах ВКонтакте, Facebook, Twitter.     Дізнатися про свої шанси на вступ до вишу абітурієнти можуть на головній сторінці порталу ПедПРЕСА, ввівши середній бал атестату та бали Сертифікату ЗНО! 12. Які документи підлягають нострифікації? При прийнятті на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліста, магістра на основі базової або повної вищої освіти осіб, які подають документ про здобутий за кордоном освітньо-кваліфікаційний рівень, обов’язковою є процедура нострифікації документа про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, що проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту в установленому порядку. Нострифікація цих документів здійснюється протягом першого року навчання. 13. Вищий навчальний заклад веде підготовку за одним напрямом на декількох факультетах. Як обмежується кількість заяв вступника про вступ на навчання на цей напрям?             Відповідно до пункту 6.8 Умов прийому, вступник може подати заяву та документи не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів та не більше ніж на три напрями підготовки (спеціальності) у кожному з них.  Таким чином, якщо підготовка бакалаврів за певним напрямом здійснюється на декількох факультетах, на цей напрям подається одна заява. 14. Упродовж скількох днів після оприлюднення списку рекомендованих до вступу вступники мають подати оригінали документів? Після оприлюднення першого списку  рекомендованих до зарахування – чотири дні. Після оприлюднення другого та наступних списків вступників, рекомендованих до зарахування, встановлюються по три дні для виконання вступниками вимог щодо зарахування. 15. Якщо вступник був позбавлений рекомендації для зарахування на місця державного замовлення у зв’язку з тим, що не подав вчасно оригінали документів, чи може він бути рекомендованим до зарахування на навчання за кошти юридичних та фізичних осіб? Вступники, у яких було відкликано рекомендацію для зарахування на місця державного замовлення, можуть бути рекомендовані до зарахування на навчання за кошти юридичних та фізичних осіб. Про систему вищої освіти в Україні Яку освіту потрібно мати, щоб вступити до вишу (частина 1) Яку освіту потрібно мати, щоб вступити до вишу (частина 2) Втуп-2012: все про «бюджет» і «контракт» у виші (частина 1) Втуп-2012: все про «бюджет» і «контракт» у виші (частина 2) Вступ-2012: збираємо документи для приймальної комісії Вступ–2012: подаємо документи до приймальної комісії

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.