Випускна субота! - kolonaВипускники повсюди. Тернопільські одинадцятикласники колоною пройдуться центром міста. Участь у святковому заході візьмуть 34 навчальні заклади міста. А це майже півтори тисячі випускників.

За інформацією організаторів, очолять колону медалісти, призери олімпіад, конкурсів МАН, активісти учнівського самоврядування. Власне у центрі Тернополя відбудеться урочисте вручення цьогорічним випускникам золотих і срібних медалей за успіхи у навчанні.

31 травня святковий день у Чернівцях. У приміщенні Літнього театру випускникам вручать атестати, а відмінникам золоті та срібні медалі.

Свято випускників збере на центральній площі В’ячеслава Чорновола й учнів Нововолинська. Там також урочисто привітають випускників і вручать їм офіційні документи у суботу.

Урочиста хода чекатиме на мешканців Рівного. Увечері, 31 травня, випускники міста разом із оркестром пройдуть центральними вулицями. Випускників нагороджуватимуть почесними відзнаками.

На урочистості в центральній частині міста очікують і у Кіровограді. На відміну від інших міст, вручення медалей і привітання тут розпочнеться вранці.

Мукачеве вітатиме випускників також 31 травня. Цьогоріч це 563 випускники, із них 39 претендують на золоту медаль, а 11 – на срібну.

152 тисячі учнів вийдуть на вулицю у Вінниці. Випускникам 11-х класів атестати вручатимуть 31 травня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *