Цього тижня у вінницьких школах розпочнеться проект «Вечірні діалоги»

З 9 по 25 квітня у вінницьких загальноосвітніх школах проводитимуться міжшкільні відкриті батьківські збори. Проект «Вечірні діалоги» ознайомить батьків із нагальними проблемами організації навчального процесу і порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у школах. Такі діалоги проводитимуть представники департаменту освіти та служби у справах дітей.

За словами головного освітянина Вінниці Володимира Буняка, на порядок денний проекту «Вечірні діалоги» винесено п’ять основних питань: порядок закінчення 2011-2012 навчального року; проведення ЗНО; запровадження Державного стандарту початкової освіти; організація літнього відпочинку дітей і розвиток сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Проект проводитиметься в дев’яти школах – 34, 25, 15, 17, 4, 5, 30, 22, 13. Батьків дітей, які навчаються в інших загальноосвітніх закладах, запрошуватимуть до однієї із цих шкіл за територіальною приналежністю. Завдяки цьому батькам не доведеться їхати до навчального закладу, який знаходиться на другому кінці міста від школи, де навчається дитина. За період з 9 по 25 квітня до участі у проекті планується залучити понад тисячу осіб — голів батьківських комітетів, керівників шкіл, дитячих омбудсменів та інших учасників проекту.

За матеріалами прес-служби Вінницької міської ради

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу