Поляки та чехи поласували на фестивалі вареників на Львівщині - 225 жовтня 2012року на Львівщині на базі Дрогобицького професійного політехнічного ліцею проходив фестиваль «Український вареник – символ родинної кухні», в якому взяли участь представники професійно-технічних навчальних закладів області та учні комплексу шкіл №2 м. Остешів (Республіка Польща) та Садівнича школа м. Літомишль (Чеська Республіка).

У рамках фестивалю учні продемонстрували технологію приготування традиційних та фірмових вареників, відтворивши при цьому культурніПоляки та чехи поласували на фестивалі вареників на Львівщині - 2 цінності слов’янських народів та сучасні тенденції кулінарії. Гості із Польщі та Чехії мали можливість ознайомитись не тільки із особливостями традиційної української кухні, а й з народними звичаями та традиціями.

Смакові якості виробів оцінювало компетентне журі, до складу якого входили роботодавці м. Дрогобич та представники навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

Учасникам фестивалю було вручено дипломи та цінні подарунки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *