Старшокласникам дуже сподобався гаманець учительки молодших класів -Учні старших класів однієї із сільських шкіл Буського району викрали шкільне майно на суму 300 гривень. А після цього обікрали ще й учительку.

Хлопці зростали в неповних та неблагополучних сім’ях, до навчання також не були охочі. Перше, що спало на думку молодикам – викрасти з підсобного приміщення школи, де вони навчаються, два футбольні м’ячі. Приїхавши раніше за інших учнів до навчального закладу, хлопці виламали вхідні двері до кімнати, де був спортивний інвентар, і поцупили два футбольні м’ячі на суму 300 гривень.

З часом злочинні апетити у юнаків почали зростати. Запримітивши, коли вчителька початкових класів з учнями пішла до їдальні, хлопці через вікно пробралися до класу, де лежала її сумка. Педагог, як повідомляє відділ зв’язків з громадськістю головного управління МВС у Львівській області, не дорахувалась 50 гривень.

За два дні злочинний тандем повторив свій «подвиг» – викрали у тієї самої  учительки ще 200 гривень, а згодом – ще 300. Загалом гаманець педагога «схуд» на 550 гривень.

На цьому злочинні «походеньки» учнів закінчились – їх затримали працівники Буського райвідділу міліції. Нині вирішується питання про порушення кримінальної справи за крадіжку.

За матеріалами lviv.expres.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Старшокласникам дуже сподобався гаманець учительки молодших класів”
  1. а вот вдогонку почитай скопируй в гугл(( 03.10.12 | Уголовное дело за присвоенную находку ))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *