На базі Одеського обласного інституту удосконалення вчителів відбулася презентація проектів навчальних програм з молдовської мови та інтегрованого курсу «Література (молдовська та світова)» для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням молдовською мовою та молдовської мови  для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою.

Проекти навчальних програм розроблені фахівцями кафедри методики викладання іноземних мов та мов і літератур національних меншин Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, вчителями молдовської мови, методистами у співпраці з науковцями Одеського національного університету ім. І.І. Мечнікова.

В обговоренні проектів програм взяли участь співпрацівники кафедри методики викладання іноземних мов та мов і літератур національних меншин Одеського обласного інституту удосконалення вчителів, учителі молдовської мови  та літератури, методисти районних відділів освіти області,  керівники районних методичних об’єднань учителів молдовської мови  та літератури Одеської області.

Учасники обговорення  підтримали ініціативу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо осучаснення і розвантаження програм  з метою збереження  здоров’я школярів.

У ході презентації учасники обговорення надали пропозиції до змісту проектів програм. Загалом презентовані проекти навчальних програми отримали схвальні відгуки.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.