10 жовтня 2012 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулося відкриття Міжнародної науково-практичної конференції “Сучасна система спортивної підготовки гімнастів”, присвячена 100-річчю від дня народження видатного тренера ХХ століття О.С. Мишакова.

Участь у відкритті заходу взяли Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, дев’ятиразова олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лариса Латиніна, директор департаменту взаємодії з центральними органами виконавчої влади, засобами масової інформації та громадськими організаціями МОНмолодьспорту Євген Баженков, виконавчий директор Національного олімпійського комітету України Наталія Коваленко, голова Експертної ради з питань підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських іграх Микола Костенко, президент Олімпійської академії України Марія Булатова.

У своєму виступі Голова Служби Равіль Сафіуллін щиро привітав вчених, тренерів, викладачів, організаторів та інших фахівців олімпійського спорту з різних країн світу, які прибули до столиці України для участі у зазначеній конференції.

“Я впевнений, що доповіді, які будуть виголошені на конференції і виступи у дискусіях з найважливіших проблем, викличуть великий інтерес з боку фахівців. Підсумком роботи цього міжнародного форуму стане чимало корисних прикладних рекомендацій щодо визначення найбільш перспективних шляхів розвитку сучасної системи спортивної підготовки гімнастів”, – наголосив Равіль Сафіуллін.

Нагадаємо, що в роботі конференції візьмуть участь визначні спортсмени і науковці з Республіки Білорусь, Канади, Республіки Польща, Португальської  Республіки, Російської Федерації, Румунії та України.

Основними доповідачами на конференції будуть: Кен Бегнелл (Канада); Юрій Гавердовський (Росія); Лариса Латиніна (Росія); Віталій Левенець (Україна); Володимир Платонов (Україна); Андрій Родіоненко (Росія); Василь Скакун (Росія).

Конференція матиме велике значення для підвищення кваліфікації науково-педагогічних кадрів, молодих науковців, тренерів, спортивних лікарів, спортсменів. Вона передбачає обмін передовим досвідом щодо методичних, технічних, медико-біологічних та інших аспектів підготовки спортсменів. Особливу увагу на засіданнях цього міжнародного форуму буде приділено проблемам олімпійської підготовки, зокрема, аналізу виступу збірних команд України зі спортивної гімнастики на Іграх ХХХ Олімпіади в Лондоні.

Конференція проходить з 10-12 жовтня в актовому залі (корпус №1) в Національному університеті фізичного виховання і спорту України за адресою: м. Київ, вул. Фізкультури, 1.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу