10 жовтня 2012 року у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України відбулася зустріч з представниками Генерального Директорату прав людини та верховенства права Ради Європи.

Заступник Міністра Борис Жебровський поінформував гостей про хід виконання Україною Київського Комюніке, яке прийнято під час Форуму міністрів освіти європейських країн «Школа ХХІ століття: Київські ініціативи». Це, зокрема, стосувалося підготовки та проведення в Україні Першого  міжнародного учнівського турніру з прав людини та прав дитини.

Лірі Копачі-ді Мікеле, керівник підрозділу з питань гендерної рівності та боротьби з насильством щодо жінок Генерального Директорату прав людини та верховенства права Ради Європи зазначила, що 7 квітня 2011 року Комітетом міністрів Ради Європи прийнято Конвенцію про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьби із цими явищами. На сьогоднішній день вона підписана 18 державами-членами, в тому числі Україною.

Україна має здійснити імплементацію положень Конвенції в нормах національного законодавства. Освіта, безперечно, має відіграти в цьому свою роль.

У зустрічі також взяли участь експерти Ради Європи Дорота Пудзяновська (Республіка Польща) та Хіларі Фішер (Велика Британія).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу