Стосунки між дитиною і телевізором. Дистанція передовсім - 15394 originalПсихологи стверджують, що батьки повинні різко скоротити кількість годин, які діти проводять перед телевізором. А дітям, котрі не досягли трьох років, узагалі не можна дивитися телевізор. Такі обмеження тільки сприятимуть їх здоров’ю і розвитку. Загалом до досягнення семи років дитина проводить біля телевізора рік життя!

Повсюдне використання планшетних комп’ютерів, телевізорів, смартфонів і ноутбуків пов’язують з ожирінням і підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань і цукрового діабету 2-го типу. Крім того, це може призвести до погіршення уваги та інших психологічних проблем. Особливо небезпечними є 3D-телевізори, що можуть вплинути на розвиток глибинного (просторового) зору.

Отже, діти від трьох до семи років повинні обмежуватися півгодинним переглядом телевізора; від семи до дванадцяти – можуть проводити перед екраном годину; від дванадцяти до п’ятнадцяти – 1,5 години, а від шістнадцяти років і старше – близько двох годин.

За матеріалами сайту  profinews.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *