На Дніпрі провели змагання із судномодельного спорту - sudna e1403017019388Три дні змагань – стендові експозиції, випробовування у воді, і судді готові назвати імена переможців у турнірі з судномодельного спорту серед черкаських учнів.

10 команд від міських шкіл і позашкільних навчальних закладів ретельно готувалися до змагання – конструювали точні копії суден і вболівали під час долання ними тестової смуги в басейні та озері.

Переможців обирали за категоріями: моделі до 60 сантиметрів, швидкісні радіокеровані моделі та командна першість. Одразу після оцінки міні-копій суден на стендах їм організували випробування по Дніпру. Маленькі судна мали якомога швидше дістатися фінішу, пройшовши буйками визначену дистанцію. Завдання ускладнювала течія та вітер, тож першість отримали справжні майстри своєї справи. Самохідні і радіокеровані моделі випробовували в басейні одного з міських фонтанів.

За підсумками змагань перше місце вибороли вихованці Черкаського обласного  Центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Дітей нагородили медалями, кубками та грамотами – про це повідомляє Департамент освіти і науки Черкаської ОДА.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *