Мегазустріч у КНУБА - nikasЯк зростати творчо і стати успішним – про це студентам Київського національного університету будівництва та архітектури розповість російський наставник, художник зі світовим іменем – Нікас Сафронов. У четвер, 5 грудня, митець прочитає українській молоді відкриту лекцію.

Російський пейзажист і портретист відвідає Україну з персональною виставкою «Вибране». У Києві його полотна можна буде побачити в «Музеї історії Києва» вже завтра і аж до 16 лютого.

Організатори запевняють, що на цьому заході навіть найвибагливіший відвідувач знайде щось до душі: пейзажі, сюжетний живопис, портрети і, звісно, полотна в знаменитому стилі «Dreаm vision», завдяки якому художник потрапив до Книги Рекордів Гіннесса.

Із роботами Нікаса Сафронова більшість поціновувачів образотворчого мистецтва знайомі через репродукції в журналах, бо майже всі картини в приватних колекціях у Росії і за кордоном, а ще в музеях Західної Європи та Америки.

Студентів КНУБА митець обіцяє навчити бути успішними. Він розповість про основні напрями розвитку сучасного мистецтва, про проблеми творчого зростання та роль PR у просуванні мистецтва. Лекція розпочнеться о 12.20 . Чи була вона цікавою і корисною, ви завжди можете розповісти «ПедПресі» у коментарях.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *