У столичному метро полюють на "липових" студентів - proizd studА таких транспортники виявили понад шість сотень.

Хто насправді їздить у метро зі студентськими? Тепер у КП «Київський метрополітен» можуть відповісти, що будь-хто. Адже під час перевірок там виявили 631 порушника. Це були пасажири, які не мали законних підстав на користування студентським проїзним, або ж просто цей квиток належав іншому.

Про такі порушення КП склало відповідні акти, а проїзні документи – заблокувало. Тож без права пільгового проїзду залишилися і ті, хто кого спіймали на гарячому, і студенти.

Водночас «Київський метрополітен» застерігає, що й надалі вживатиме заходів для недопущення зловживань використання пасажирами пільгових проїзних документів і просить пасажирів дотримуватись Правил користування в метрополітені студентськими проїзними квитками. А вони ось такі:

Особливості користування студентським проїзним квитком

  • Студентський проїзний квиток є дійсним за наявності у його власника студентського квитка денної форми навчання.
  • Студентський проїзний квиток не дає права безкоштовного провезення багажу, що потребує оплати.
  • За студентським проїзним квитком дозволяється прохід на станції метрополітену тільки через автоматичні контрольні пункти (далі – АКП).
  • Повторний прохід через АКП за студентським проїзним квитком можливий лише через 15 хвилин після його використання, в разі меншої перерви – на терміналі АКП висвічується напис «Порушення правил проходу».
  • На вимогу працівника контрольного пункту власник студентського проїзного квитка повинен підтвердити його дійсність пред’явленням студентського квитка денної форми навчання.
  • У разі виявлення неправомірного використання студентського проїзного квитка прохід на станцію метрополітену його власнику забороняється та складається акт, на підставі якого проводиться блокування квитка на весь термін його дії.
  • У випадку, якщо студентський проїзний квиток не спрацював на терміналі АКП, його власнику треба звернутися в касу станції метрополітену для з’ясування причини відмови.
  • При підтвердженні в касі станції непридатності студентського проїзного квитка, для його заміни необхідно звернутися в дільницю забезпечення засобами оплати проїзду за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 35, будинок Адміністрації метрополітену, кімната 113.
  • При заміні студентського проїзного квитка, у випадку механічного пошкодження, його власник повинен сплатити вартість безконтактної картки.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *