У Вінницькому районі пройшов Конкурс юних інспекторів руху. Перемогла команда «Стоп-Сигнал» зі школи Мізяківських Хуторів. Всього участь у заході брали 17 команд з різних шкіл району

Учасникам необхідно було продемонструвати не лише вміння жартувати, співати та танцювати, а й відмінне знання Правил дорожнього руху. Це вбувалося на чотирьох етапах: у «Конкурсі агітбригад», «Велоестафеті», «Юному регулювальнику», тематичному знанні Правил дорожнього руху.

Організаторами та суддями конкурсу стали обласне та районне відділення Державтоінспекції та Управління освіти і науки Вінницького району. Вони не лише оцінювали дітей на конкурсі, а й приготували переможцям цінні призи і дипломи. За результатами оцінок кожного етапу перше місце зайняла команда школи Мізяківських Хуторів, друге місце посіла команда школи села Михайлівка, на території якої проходили змагання. Третіми у конкурсі стали команди із загальноосвітніх шкіл сіл Некрасово та Вороновиці. Їм вручили головні нагороди змагань — відеоплеєри. Усім іншим командам — почесні грамоти учасників.

За інформацією 20minut.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу