Університети відчиняють свої двері - zntuУмови та правила прийому до вищих навчальних закладів затверджено, строки вступної кампанії відомі. Навіть оголошено графік проведення ЗНО-2014 року. Абітурієнтам залишається посилено готуватися до незалежного оцінювання та обирати спеціальності і навчальні заклади. А щоб серед студентів були найкращі – вищі навчальні заклади вже зараз розпочинають агіт-кампанію  і проводять Дні відчинених дверей.

14 грудня на знайомство з університетом і його інститутами запрошує Запорізький національний технічний університет. Кожен охочий може цього дня не тільки побачити, в яких умовах навчаються студенти, а й поставити керівникам кафедр найрізноманітніші питання. Усе для того, щоб врешті зробити правильний усвідомлений вибір.

Наступного тижня ЗНТУ представить школярам «Машинобудівний інститут», «Фізико-технічний інститут»,  «Інститут інформатики та радіоелектроніки», «Економіко-гуманітарний інститут», «Інститут управління та права», «Інститут професійної підготовки», ННВК «Запорізький регіональний центр політехнічної освіти», «Кафедру військової підготовки».

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *