Кращі студенти-програмісти змагаються у мультисайтовому режимі одночасно в двох університетах Європи - 02Уже вдруге Вінницький національний технічний університет приймає у своїх стінах олімпіаду міжнародного рівня. Цього разу це – півфінал Першості світу з програмування серед студентів.

Півфінал цього престижного міжнародного змагання проводитиметься у мультисайтовому режимі одночасно у двох університетах – Бухарестському політехнічному (Румунія) та Вінницькому національному технічному університеті – з однаковим набором завдань.

Участь в олімпіаді беруть студенти з України, Туреччини, Молдови та Болгарії – на українському сайті, а також учасники від Румунії, Сербії, Чорногорії і Македонії – на румунському. Усього ж на змаганні представлено по 40 команд на кожному із сайтів. Тож три дні кращі студенти-програмісти країн Південно-Східної Європи боротимуться за право участі у фінальному етапі олімпіади, що цьогоріч пройде у Санкт-Петербурзі.

За словами професора кафедри комп’ютерних наук ВНТУ Володимира Месюри, саме високий рівень підготовки та численні перемоги студентів Вінницького національного технічного університету сприяли отриманню Україною, і Вінниччиною зокрема, права на проведення півфіналу першості світу з програмування АСМ-ICPC SEERC. Тим паче, що, за останніми результатами змагання, Україна перебуває на 5 місці у світовому рейтингу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *