Сьогодні в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді нагородили переможців і призерів ІІІ фінального етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

 Нагороди отримали представники одразу трьох відділень — математики, економіки, фізики і астрономії, які змагалися в десяти секціях: математики; прикладної математики; математичного моделювання; економічної теорії та історії економічної думки; мікроекономіки та макроекономіки; фінансів, грошового обігу і кредиту; теоретичної фізики; експериментальної фізики; астрономії та астрофізики; аерофізики та космічних досліджень.

Лауреатів нагороджували перший заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євген Суліма і президент МАН Станіслав Довгий.

— Свій шлях ви пройшли не наодинці, — звернувся Євген Миколайович до переможців. — Поруч з вами були ті, хто допоміг вам. Тому хотів би подякувати школі, вчителям, тим, хто навчив вас думати, аналізувати, хто дав можливість і бажання іти вперед. Ви сильні, мужні і розумні. З таким багажем у вас попереду щасливе життя і обов’язково успіхи. Тому хотів би, щоб всі ваші наміри, плани – у кого вступити цього року до вищого навчального закладу, у кого — виступити краще наступного року — неодмінно справдились.

 Дмитро Шулікін 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу