Відкрита Колумбом Америка існує вже 520 років -Сьогодні, 12 жовтня, виповнюється 520 років від дня висадки експедиції Христофора Колумба на острів Сан-Сальвадор.
12 жовтня 1492 року знаменитий європейський мореплавець і картограф висадився в Новому Світі. Цього дня експедиція Колумба досягла острова Сан-Сальвадор у Багамському архіпелазі, що згодом було прийнято за офіційну дату відкриття Америки.

Нагадаємо, експедиція Колумба почалася 3 серпня 1492 року, коли кораблі “Санта-Марія”, “Пінта” і “Нінья” вийшли з бухти іспанського міста Палос-де-ла-Фронтера. А 16 вересня 1492 року на шляху експедиції почали з’являтися зелені водорості. Через цей водний простір кораблі йшли три тижні. Так було відкрито Саргасове море.

12 жовтня експедиція натрапила на один з Багамських островів, який мореплавець назвав островом Сан-Сальвадор – на честь Ісуса Христа. Першим землю помітив вахтовий матрос каравели “Пінта” Родріго де Тріана, але обіцяну королівською парою Іспанії винагорода в 10 тисяч мараведі так і не одержав.

Наступного дня, 13 жовтня, Колумб висадився на берег, установивши на ньому кастильський прапор, формально вступив у володіння островом і склав про це нотаріальний акт.

За матеріалами day.kiev.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Відкрита Колумбом Америка існує вже 520 років”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *