Премію миру - 2012 від Нобеля дістав Євросоюз - 1Володарем Нобелівської премії миру 2012 року став Євросоюз. Нагадаємо, на премію миру цього року претендував 231 кандидат, з-поміж них 43 організації.

Екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко ввійшла до списку найбільш вірогідних кандидатів на отримання нинішньої Нобелівської премії миру, який склали букмекери. На їх думку, найсерйознішим кандидатом на отримання Нобелівської премії миру була борець за права людини і права жінок Сіма Самар з Афганістану.

На другому місці – американський солдат Бредлі Менінг, який викрав і передав порталу WikiLeaks 250 тисяч конфіденційних дипломатичних документів США. Нині його заарештовано, він чекає суду.

На четвертому місці серед кандидатів – єгиптянка Мегі Гобран, яку часто називають Матір’ю Терезою з Каїру. Вона допомагає найбіднішим дітям і жителям каїрських сламсів.

На п’ятому місці потенційних лауреатів Нобелівської премії був кубинський лікар, один з головних борців за права людини – Оскар Еляс Біскет Гонзалес, якого за його діяльність позбавлено свободи на 9 років.

Незважаючи на те, що в ЄС економічна криза, йому вдається переносити негаразди відносно мирно і спокійно. Очікується, що це рішення викличе хвилю критики з приводу роз’єднаності членів ЄС щодо можливих шляхів подолання кризи і заворушень, що відбуваються в європейських столицях через невдоволення населення анти-кризовими заходами.

За матеріалами day.kiev.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Премію миру – 2012 від Нобеля дістав Євросоюз”
  1. Канешно Эвропа достойна премии мира. Всего-то разбомбила Югославию, повоевала в Афгане и Ираке, устроила революции на Ближнем Востоке, привела к власти радикальных исламистов, которые убивают всех инакомыслящих, а некоторых так за компанию. А что Тимошенко?! Ну сперла пару лярдов, ну чуть не кинула Украину в нищету и погромы, так за это Нобелевку, а шнобелевку не хочет. Вот побыла бы лет надцать террористом, как Ясик Арафат; тогда да получи премию мира, а так пока не заслужила, но у нее все впереди посидит отдохнет и с новыми силами…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *