Українські студенти покажуть, на що здатні - universiadaУ італійському місті Тренто стартує всесвітня зимова Універсіада-2013. У суботу, 7 грудня, туди вирушить штаб українських збірних. А вже наступного дня до Італії поїдуть і перші команди – з фігурного катання та хокею.

Всесвітня зимова Універсіада-2013 – та подія, до якої студенти готувалися та на яку чекали цілий рік. Вона триватиме 10 днів, із 11 по 21 грудня. Та українські спортсмени не полишали тренувань, і що ближче до змагань, то серйознішою була підготовка.

На спортивне змагання цьогоріч приїдуть представники 20 ВНЗ України. Хтось із учасників готувався до змагань на батьківщині, хтось – за кордоном. Усього українським студентам належить показати сили у дев’яти видах спорту – біатлон, лижні гонки, стрибки з трампліна, лижне двоборство, фігурне катання, гірськолижний спорт, шорт-трек, сноубординг, хокей класичний і жіночий, керлінг, фрістайл і синхронне фігурне катання.

«Цього разу гучних проводів не буде. Адже переважна більшість вітчизняних атлетів готувалася за кордоном. Тому після завершальних етапів тренувальних зборів вони з усієї Європи з’їжджаються до італійського Тренто, де на них вже чекають представники українського штабу. Тож у хлопців і дівчат не буде проблем із поселенням у місцевих готелях, харчуванням, акредитацією, а також місцем для тренувань», – про це йдеться в повідомленні прес-служби КФВС МОН України з посиланням на першого заступника голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, члена Організаційного комітету з підготовки до Універсіади Миколи Золотаревського.

Першими боротьбу за нагороди розпочнуть хокеїсти. Вони стартують 10 грудня, напередодні офіційного відкриття Універсіади. Суперниками української команди в груповому турнірі будуть збірні Республіки Казахстан, Канади та Японської Держави.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *