Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник і президент На­ціональної академії педагогічних наук України Василь Кремень відкрили XXI міжнародну ви­ставку «Освіта і кар’єра — 2012» і X міжна­родну виставку закордонних навчальних закла­дів «Education abroad».

У виставці «Освіта і кар’єра — 2012» узя­ли участь 70 ВНЗ України, 8 навчальних курсів різних напрямів, 20 міжнародних організацій і освітніх агенцій, 15 ПТНЗ Києва, а також понад 50 навчальних закладів із Великої Британії, Гол­ландії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швей­царії, Греції, Канади, Німеччини, Фінляндії, Лат­вії, Росії, Франції, ОАЕ, Мальти, Чехії, Австрії, Естонії, Ізраїлю.

— Уже стало доброю традицією, що на між­народних форумах наші навчальні заклади пред­ставляють свої здобутки, і це також є своєрід­ною демонстрацією можливостей напередодні вступної кампанії, — сказав Дмитро Табач­ник. — Адже цього року школи й училища за­кінчують приблизно 320 тисяч молодих людей. Участь українських університетів і їхніх закордонних партнерів передбачена саме для того, щоб кожен випускник міг вибрати собі дорогу в житті, здобув професію, про яку мріє.

Максим КОРОДЕНКО, Людмила МЕДВЕДСЬКА, Дмитро ШУЛІКІН, «Освіта України» № 14

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу