19-річний хакер отримав 60 тисяч доларів від Google -Хакер Pinkie Pie вже вдруге отримує від компанії Google 60 тисяч доларів за те, що він зумів знайти помилки в браузері Chrome. Google організувала конкурс Pwnium 2 на конференції Hack in the Box в Малайзії.
Під час змагання всім бажаючим було запропоновано за винагороду знайти недоречності в браузері. Саме тоді 19-річний хакер і виявив дві похибки, які менш ніж за 12 годин були усунені компанією.

Першого разу хакер знайшов шість помилок, за що він і ще один фахівець, отримали також по 60 тисяч доларів. Вдруге похибки виявив тільки Pinkie Pie, тож цього разу вся така винагорода, а також особисте привітання від одного з членів команди Google, дісталися тільки йому. Варто відзначити, що перше таке змагання під назвою Pwn2Own компанія Google проводила не так давно – у лютому цього року.
Призовий фонд конкурсу становить один мільйон доларів, який компанія розбиває на невеликі (якщо порівнювати з загальною сумою) призи  – від двадцяти до шістдесяти тисяч доларів. Сума винагороди залежить від тих методів, до яких вдаються хакери, щоб виявити помилку.

Головний приз дістається тим учасникам, які знаходять похибки в самому браузері. Дещо менші суми отримують ті хакери, які знаходять проблеми або при взаємодії зі стороннім програмним забезпеченням, або саме в ньому.

За матеріалами ubr.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *