Держнаркоконтроль "образив" золоту молодь - відібрав наркотики - молодежьПрацівники Федеральної служби з контролю за обігом наркотиків провели операцію із затримання наркоторговців на вечірці “золотої молоді” на теплоході в Москві. Про це 15 жовтня повідомляється на сайті відомства.

Спецоперація Держнаркоконтролю мала кодову назву “Ковчег”. Крім наркополіцейських, у ній брали участь працівники МВС, МНС та МОЗ. У ніч на 14 жовтня теплохід РІО-1 був блокований, учасники вечірки почали скидати наркотики за борт і на палубу, проте не всі встигли це зробити. У гостей заходу вилучили кокаїн, амфетаміни, гашиш, ЛСД та інші наркотики. Не менше 50 згортків з наркотиками були знайдені на танцполі.

За зовнішніми ознаками, більшість з учасників вечірки перебували під дією наркотичних речовин. На огляд доставили 70 осіб, яким загрожує адміністративне покарання.

У ході операції було затримано вісім імовірних наркоторговців. Один з них чинив опір. Найближчим часом на затриманих заведуть кримінальну справу.

Вартість квитка на вечірку становила 2,5 тисячі рублів (приблизно 625 грн). Середній вік відвідувачів таких вечірок 18 – 25 років.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *