Нещодавно стартував III Міжнародний літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2012 – 2013 навчальному році.

Конкурс проводиться як щорічний загальнонаціональний і міжнародний захід, спрямований на підвищення рівня знань з української мови та літератури, регіональних мов або мов меншин, представлених в Україні, забезпечення їх всебічного розвитку. Цей захід відбувається в рамках державної підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Конкурс проводиться для учнів 5 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців військових ліцеїв, чотирма етапами (з жовтня по березень), для учнів професійно-технічних училищ, студентів і курсантів вищих навчальних закладів I – IV рівнів акредитації всіх форм власності і курсантів вищих військових навчальних закладів – трьома етапами (з листопада по березень).

У престижних культурно-літературних змаганнях може брати участь учнівська та студентська молодь.

Заключний етап конкурсу, учасники якого будуть представляти всі регіони України, відбудеться в лютому 2012 року. Кращим творцям художнього слова будуть вручені дипломи та цінні подарунки.

Урочисте відкриття конкурсу відбудеться 9 листопада 2012 року в Полтаві.

За матеріалами сайту kmu.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *