Вагітним жінкам заборонили спати на спині -Вагітні жінки, які воліють спати на спині, підвищують ризик ускладнень, свідчить австралійське дослідження. Вчені спостерігали за перебігом вагітності 295 жінок, що перебували на пізніх термінах (більше 32 тижня), пише The Daily Mail.

За п’ять років спостережень фахівці з’ясували, що звичка спати на спині збільшувала ймовірність мертвонародження в шість разів. За словами доктора Ейдріанн Гордон з університету Сіднея, раніше вже було доведено, що тривале перебування в такій позі скорочує приплив крові до плоду. Також, вважається, якщо жінка спить на правому боці, зменшується приплив крові через вену, що йде від ніг до серця.

У 10 % випадків появи на світ мертвої дитини відзначаються певні аномалії розвитку плода або проблеми зі здоров’ям у матері, охоплюючи проблеми з плацентою. А саме плацента відповідає за з’єднання кровоносної системи дитини з системою матері.

Також учені виявили певний зв’язок зменшення рухливості дитини і підвищеного ризику її смерті. Виходить, всупереч поширеній думці, нормальні діти не зменшують активність на останніх термінах вагітності.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *