Закордонна освіта – вища зарплата? - topІноземні дипломи сприяють легшому працевлаштуванню та вищій зарплаті – у цьому переконані випускники навчальних закладів. Однак лише 6 % офісних працівників нині мають закордонну освіту.

Згідно з результатами дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua – переважно здобувають російські дипломи, далі США та Англія.

Із російських найбільше котируються дипломи московських університетів, рідше – Санкт-Петербурга. Випускники цих вишів при працевлаштуванні розраховують на зарплату в 13-15 тисяч гривень. До речі, стільки ж хотіли б отримувати і випускники Київського національного університету ім.Т.Шевченка та Києво-Могилянської академії.

На другому місці за популярністю серед українських працівників знаходяться вищі навчальні заклади Великої Британії – Брістольський, Кембриджський і Лондонський університети. Свій робочий час вони оцінюють у 170% від зарплати випускника українського ВНЗ.

Третю позицію займають США. У їхніх ВНЗ навчався кожен сотий працівник. І хочуть вони від 5 тис. грн. зарплати.

Польща відома Вроцлавським політехнічним інститутом, Університетом ім. Адама Міцкевича, Варшавським університетом і Вищою школою бізнесу. Ціна працевлаштування для їх випускників – 10 тис. грн.

П’яту позицію в рейтингу займає Німеччина. До десятки країн, де найчастіше здобувають освіту українські працівники, також увійшли Франція, Білорусь, Канада, Італія та Австралія.

 

Довідково:

Для аналізу використали базу резюме  hh.ua за 1-3 квартал 2013 року. Загалом було проаналізовано 43 557 резюме.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *