З 6 по 8 квітня в найстарішому навчальному закладі України —Острозькій академії відбувався міжнародний форум органів студентського самоврядування «Здобутки, уроки та перспективи розвитку українського студентського руху» та IV Конгрес Національного студентського союзу.

Учасникам, гостям та організаторам заходу надійшло вітання від міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника, яку урочисто зачитали на відкритті заходу: «Студентство було і залишається символом свободи, незаангажованості думки, завзяття та великого ентузіазму. Органи студентського самоврядування, які є виразниками інтересів студентської молоді, своєю діяльністю по-справжньому впливають на процеси, які відбуваються сьогодні в освітній галузі. Саме ви є ініціаторами і провідниками нових поглядів, прогресивних і сміливих ідей, іноді нестандартних, але надзвичайно корисних для суспільства. Саме тому захід, що традиційно організовується Національним студентським союзом спільно з Братством спудеїв Національного університету «Острозька академія», беззаперечно є важливим.»

Форум, який вже вчетверте організовується ВМГО «Національний студентський союз» та Братством спудеїв Національного університету «Острозька академія», зібрав понад 70 представників органів студентського самоврядування з усієї України.

Учасники заходу впродовж трьох днів обговорювали шляхи покращення роботи студентських організацій, заслухали звіт про роботу Національного студентського союзу в 2012-му році, обговорили шляхи розв’язання проблем, які виникають при функціонуванні студентських рад. У межах Конгресу його учасники також почали роботу над формуванням посібника органів студентського самоврядування, зокрема у фокус-групах визначили форму та зміст посібника, розробили пропозиції щодо змістовного наповнення майбутнього видання.

Делегатам-учасникам форуму було також запропоновано тренінгову програму. Зокрема, президент Національного студентського союзу Анатолій Ігнатович провів тренінг «Управління та планування роботи в громадських організаціях»; Олена Гоменюк, аспірантка Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, презентувала можливості навчання за кордоном; а Юрій Кращенко, віце-президент Національного студентського союзу, провів майстер-клас щодо теорії лідерства.

Захід став також нагодою для органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України обмінятися досвідом роботи та поглибити свої знання щодо захисту прав та інтересів студентської громади. 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *