Китайці їдуть до Луганська вивчати філологію, культуру і мистецтво - kytaiЩороку Луганський національний університет приймає  на навчання майже три сотні студентів із Китаю. І так уже 10 років поспіль. А цієї осені їх побільшає. Про це український виш домовився із двома китайськими ВНЗ під час візиту делегації ЛНУ до Пекіну.

Переговори про партнерство між трьома вищими навчальними закладами заклали підвалини успішної співпраці. Таким чином уже у вересні до України приїдуть студенти із Пекінського університету іноземних мов і Пекінського інститут опери та мистецтва.

«Йдеться про те, щоб до нашого університету приїжджали на навчання студенти 2-3 курсів із цих вишів. Це великі навчальні заклади. Наприклад, Пекінський університет іноземних мов – провідний виш Китаю з підготовки перекладачів, дипломатичних кадрів. У виші вивчають майже 60 іноземних мов, зокрема й українську. Тому ми налаштовані організувати обмін викладачами і студентами», – йдеться у коментарі ректора Луганського національного університету Віталія Курила на офіційному сайті університету.

Окрім того, добрі стосунки ЛНУ і китайських колег уже мають історію. Нещодавно Інститут Конфуція при Луганському виші визнали найкращим у світі.  Нагородження відбулося під час VIII міжнародної конференції Інститутів Конфуція. Тоді у Пекіні зібралося понад 2 тисячі світових представників конфуціанства.

Зазначимо, в Луганському Інституті Конфуція навчаються 3,5 тисячі слухачів. Є групи різного віку. Наймолодшим – по 3-6 років. Навчальний заклад також має 13 філій у регіоні та інших містах України. Зокрема – китайські класи в луганських школах.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *