Єдину віртуальну бібліотеку для учнів загальноосвітніх навчальних закладів створять у Криму. Про це повідомила міністр освіти і науки, молоді та спорту АРК Віталіна Дзоз.
«Ми об’єднуємо всі бібліотеки в єдиний блок, щоб учні всіх шкіл могли за допомогою комп’ютера зайти в цю віртуальну бібліотеку і взяти будь-яку книжку», – повідомила В. Дзоз.
Крім того, в Криму активно впроваджується система інклюзивної освіти для дітей, які за станом здоров’я не можуть відвідувати заняття в класах.
«Разом з канадським проектом ми встановлюємо комп’ютери для таких дітей, під’єднуємо їх до 31 школи, щоб діти могли навчатися індивідуально», – додала міністр освіти.
Нагадаємо, за останні п’ять років кількість виданих книг у Криму збільшилася втричі.
 За матеріалами сайту Наголос

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Віртуальні бібліотеки для школярів завоюють Крим”
  1. А что, интернет уже отменили? Или министр Дзоз не знает о его существовании… Так вот в этом самом интернете огромное кол-во ресурсов, в которых можно ознакомиться не только с особенностями Крымского библиотечного дела, но и так сказать с общемировым наследием-:). Это опять один из прожектов г-жи министра, которые не имеют никакого практического результата, а направлены лишь для пиара своей особы и достижения своих меркантильных интересов. Интересно, долго ли ещё ловкая популистка Дзоз будет морочить умы государственных мужей!?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *