Вже у квітні створення технополісу “П’ятихатки” може вийти на фінішну пряму. Технополіс включений до національного проекту “Місто майбутнього”.
Про можливість організації технополісу на базі Національного наукового центру “Харківський фізико-технічний інститут” у П’ятихатках обласна влада повідомила в 2010 році, а на початку 2011 року презентувала проект Президенту України.
“Технополіс “П’ятихатки” планується створити в районі Харкова, який відповідає загальному визначенню технополісу: на території більше 200 гектарів з населенням близько 18 тисяч осіб знаходиться містоутворююча наукова установа – найбільший в Україні центр ядерної фізики і фізики твердого тіла. П’ятихатки мають відповідну інженерну і соціальну інфраструктуру, що дозволить мінімізувати фінансові і часові витрати на реалізацію проекту. У той же час на цій території є вільні земельні ділянки для будівництва нових лабораторних і офісних будівель”, – відзначав голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
Він підкреслив, що головними напрямами інноваційній діяльності на території технополісу стануть ядерні технології в енергетиці та охороні здоров’я, енергозбереження і нові технології виробництва енергії, приладобудування, біомедицина та інші види діяльності, що необхідні у сучасному світі.
За матеріалами “Вечерний Харьков”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *