Майбутнє очима першокурсників - studenty maibutneУ Народній українській академії (м.Харків) провели опитування серед першокурсників. Студентам запропонували написати твір: «Я через 10 років. Яким я себе бачу».

80 % молодих людей побажали собі стати успішними людьми, бізнесменами, матерями та керівниками. 12 % першокурсників сподіваються здобути 2 вищі освіти.

Кожен п’ятий розраховує виключно на власні сили і вважає, що складовою успіху насамперед є саморозвиток. Ось уривки з творів: «Я на 100 % впевнений, що людина сама обирає свою долю. Хто старається, той отримає те, чого хоче»; «Яким би не було моє майбутнє, я хочу самостійно його творити та відповідати за свої вчинки, бо головне є не те, чого ми досягнемо в житті, а те, як ми це зробимо»; «Я намагаюсь докладати максимум зусиль для того, щоб добитись своєї мрії. Це дуже важливо для мене і для кожного, хто закоханий у професію, яку обрав».

У Народній українській академії сподіваються, що все задумане першокурсниками неодмінно збудеться, повідомляє офіційний сайт вишу.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *