Запрошення-перепустки з інформацією про час і місце проведення тестування учасники отримають поштою.

Запрошення-перепустки надійдуть абітурієнтам поштовими відправленнями за місцем їхнього постійного проживання, указаним під час реєстрації, інформує Український центр оцінювання якості освіти. Також дізнатися про час і місце проведення ЗНО з кожного предмету можна буде на особистих сторінках абітурієнтів, розміщених на сайті УЦОЯО.

Відповідно до порядку проведення ЗНО в 2012 році запрошення-перепустки будуть надіслані абітурієнтам за три тижні до дати проведення першого тестування, тобто не пізніше 24 квітня.

Нагадаємо, що пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання створюються на базі окремих загальноосвітніх, професійно-технічних або вищих навчальних закладів, що розташовані у великих райцентрах, містах, обласних центрах, у містах Києві та Севастополі.

Як відомо, у 2012 році зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено з 10 навчальних предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, та однієї з іноземних мов – англійської, німецької, французької або іспанської.

За словами директора УЦОЯО Ірини Зайцевої, цього року на участь у ЗНО зареєструвалися 329 тисяч абітурієнтів, це значно більше ніж минулоріч, коли участь у тестуванні взяли всього 258 тисяч українців.

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів у 2012 році розпочнеться 15 травня та триватиме до 7 червня. Додаткова сесія ЗНО пройде з 18 до 23 червня.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу