Дитяче «дякую» - найбільша мотивація для українських солдатів - sxidВони намалювали мир, патріотизм, відважність і героїзм… Ці поняття, можливо, близькі не кожному дорослому, але тільки не київським дітям. Малеча одного із районів столиці, Голосіївського, впродовж місяця малювала малюнки, писала листи, робила обереги і всілякі дрібнички, щоб підтримати бойовий дух сміливців на передовій.

Усі ці поробки діти у вівторок передали військовим, які служать у зоні АТО.

Патріотичні акції нині відбуваються по всій Україні. У Львові збором підбадьорливого хенд-мейду займається місцева телекомпанія. Раніше листи зі словами подяки просто в центрі міста збирали волонтери.

Буковинські діти вже також написали не одного листа воякам. Хоча вони ще не можуть воювати, але змалку знають про обв’язок захищати свою країну. Листи солдатам у Чернівецькій області збирали у літніх таборах.

До речі, кілька днів тому малюнки військовим передали діти з Волинського дитячого будинку. Маленькі шедеври передали не тільки солдатам у зоні АТО, полотна юних митців поїхали і до прикордонників, які боронять Україну.

Організатори усіх цих акцій запевняють, що не планують зупинятися і підніматимуть бойовий дух солдатів чимраз новими подарунками від дітей, яких вони захищають.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *