В ядерному університеті відкриють кафедру теології - mifiУ Національному дослідницькому ядерному університеті (НДЯУ “МІФІ”) буде відкрито кафедру теології, її очолить митрополит Волоколамський Іларіон. Про це повідомляється на сайті Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ.

Митрополит, який є головою Відділу зовнішніх церковних зв’язків, головою Синодальної біблійно-богословської комісії, ректором Загальноцерковної аспірантури та докторантури імені святих Кирила і Мефодія, виступив з доповіддю на засіданні вченої ради МІФІ. За підсумками засідання вчена рада одноголосно схвалила ідею створення кафедри, а також затвердила митрополита Іларіона її завідувачем.

Ректор НДЯУ “МІФІ” професор Михайло Стріханов висловив сподівання, що нова кафедра може під керівництвом владики Іларіона стати провідною в системі світської вищої освіти в Росії. “Сподіваюся, що університет “МІФІ”, де вже є православний храм, стане також і місцем вільної академічної дискусії та плідної співпраці православного богослов’я та сучасної науки”, – цитує митрополита Іларіона “Інтерфакс”.

При якому з 10 факультетів буде створена кафедра, не уточнюється. Нині у ВНЗ діють факультети: автоматики і електроніки, управління та економіки високих технологій, кібернетики та інформаційної безпеки, експериментальної і теоретичної фізики, фізико-технічний, очно-заочного (вечірнього) навчання, вищий фізичний коледж, факультет іноземних учнів, вища школа фізиків імені Н. Г. Басова, а також факультет підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *