Дмитро Табачник рекомендує вишам Wi-Fi - wfМіністр освіти України Дмитро Табачник порекомендував ректорам вишів упровадити доступ студентам до Wi-Fi. Сьогодні найбільшим вільним доступом до глобальної мережі у Вінниці може похизуватися лише технічний університет. Щоправда, скористатися ним є можливість лише у конференц-залі та наукових приміщеннях.

У комп’ютерному центрі університету обіцяють оптимальну швидкість безкоштовного доступу – 512 кб / сек. Це дасть змогу студентам користуватися підручниками он-лайн та скачувати необхідний лекційний матеріал.

Студенти нововведенням тільки раді, адже багато хто приходить до університету із нетбуками, планшетами та смартфонами. До того ж в Інтернеті молодь легко обмінюється потрібною інформацією, що, на їх думку, підвищує продуктивність навчального процесу.

Проте безпровідний доступ до Інтернету доступний не всюди – його немає у навчальних аудиторіях. Інакше, на думку викладачів, студенти просто не слухатимуть лекції і просиджуватимуть час у соціальних мережах, а ще молодь не вчитиметься, а шукатиме відповіді у мережі.

За матеріалами vinnitsaok.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Дмитро Табачник рекомендує вишам Wi-Fi”
  1. У Вінниці педагогічний університет вже більше 2 років має безкоштовний Wi-Fi зі швидкістю до 2 Мб/сек

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *