Оголися заради риб! Інакше океани спустіють до середини сторіччя -Елізабет Джаггер, дочка музиканта Міка Джаггера і моделі Джері Холл, знялася разом з матір’ю в рекламній кампанії FishLove проти надмірного вилову риби. Про це повідомляє The Sun.

У рекламних постерах Елізабет Джаггер сидить оголеною верхи на тунці, а також позує разом з Джері Холл з рибою в руках. Риба для зйомок була надана рибним магазином і спіймана, як стверджується, згідно з усіма правилами.

Активісти британської організації FishLove заявляють, що вся риба в океані зникне до середини сторіччя, якщо не буде вжито заходів із запобігання надмірному вилову. Організація запрошує знаменитостей зніматися оголеними з рибою і іншими мешканцями морів, щоб привернути увагу до цієї проблеми. У кампаніях FishLove раніше брали участь актори Емілія Фокс і Бен Кінгслі.

До схожого способу залучення уваги вдається і організація PETA (“Люди за етичне поводження з тваринами”). В її соціальній рекламі знімалися Памела Андерсон, Алісія Сільверстоун, Тамара Екклстоун і Домінік Суейн.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Оголися заради риб! Інакше океани спустіють до середини сторіччя”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *