125-річчя святкує Харківський інститут мікробіології імені Мечникова -Харківський НДІ мікробіології та імунології ім. І. І. Мечникова сьогодні, 17 жовтня, відзначає 125-річчя з дня заснування. В інституті працюють три академіки, вісім докторів наук, 36 кандидатів наук. З 1924 року на базі інституту функціонує кафедра мікробіології, з 1986 року – кафедра клінічної мікробіології та імунології Харківського інституту вдосконалення лікарів.

Колектив та керівництво установи прийшла привітати заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. «Це дуже серйозна, знакова, велика дата, бо вона увібрала в себе величезну історію, величезний перелік історично значущих наукових відкриттів. Величезну кількість імен, що роблять славу місту, Україні», – зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Вона також привітала всіх від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса і побажала працівникам установи процвітання, наукових відкриттів і нових досягнень на медичному терені. Крім того, заступник міського голови вручила директорові інституту Юрію Волянському нагороду для всього колективу – почесну грамоту Харківської міської ради.

Після урочистостей почалася наукова конференція, присвячена річниці інституту.

За матеріалами kharkov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “125-річчя святкує Харківський інститут мікробіології імені Мечникова”
  1. А чому не було Бережної? Як це так? Ми уже звикли до того, що все, що відбувається у Київському районі, замість батюшки освячує Іра Бережна – від дитячого майданчика до вручення дипломів. Такий собі київський олігарх Фуксман купив своїй герлфренд Київський район Харкова для ззабавки – стати народним депутатом. От тільки рейтинг Ірочки від цього – аж 6 %. Решту їй домалюють на виборах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *