Українські школярі вибороли 2 бронзові медалі на Міжнародній олімпіаді з географії (IESO 2012) -8 – 12 жовтня в м. Оллаварія (Республіка Аргентина) відбулася VІ Міжнародна учнівська олімпіада з географії (IESO 2012). У ній взяли участь 64 школярі з 15 країн світу.

За результатами відбірково-тренувальних зборів до складу команди з України увійшли 4 переможці ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії: Назарій Брощак, учень 11 класу Теребовлянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 2 Тернопільської області; Тетяна Гапоненко, учениця 11 класу гімназії № 257 «Синьоозерна» міста Києва; Валерій Євтифєєв, учень 11 класу Миколаївського Морського ліцею Миколаївської області та Любомир Романів, учень 11 класу Калуської гімназії Івано-Франківської області.

Наша команда у напруженій боротьбі виборола 2 бронзові медалі. За результатами змагань, бронзові медалі отримали Валерій Євтифєєв та Любомир Романів.

Окрім того, Любомир Романів виборов диплом за найкращу роботу в складі міжнародної групи з розробки проекту з дослідження місцевої річки, а Назарій Брощак відзначений журі олімпіади як кращий доповідач.

Відбір і підготовка учасників до міжнародних інтелектуальних змагань відбувалися на базі національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді під керівництвом доцента Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, кандидата педагогічних наук Ганни Уварової та з участю викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка і Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

За матеріалами mon.gov.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *