Тренери Федерації легкої атлетики і учасники збірної України з важкої ат­летики влаштували справжнє спортивне свято для учнів київської школи № 151. Учні школи, яка знаходиться в центрі селища Чапаєвка поряд зі Столичним шосе, більш як 12 років не можуть по­вноцінно займатися спортом. У новій бу­дівлі закладу, де діти навчаються з 1999 року, немає гімнастичного залу. Тому в теплу пору року дітвора займається на вулиці, а взимку — в непристосованому для спортивних занять приміщенні.

Важкоатлети вирішили привернути увагу громадськості до цієї проблеми. Адже кому, як не чемпіонам світу знати, що спорт — це запорука здоров’я під­ростаючого покоління. «Спорт не псує красу, а, навпаки, поліпшує її. Спорт знадобиться вам у житті, а декому, мож­ливо, дасть професію», — звернувся до учнів 4-5 класів дворазовий чемпіон світу, бронзовий призер Олімпійських ігор, тренер збірної України з важкої атлетики Денис Готфрід.

Крім нього, про користь спорту шко­лярам розповіли й інші видатні україн­ські важкоатлети: трикратна чемпіонка світу із самбо Світлана Готфрід, старший тренер збірної України з важкої атле­тики Олег Поляков, заслужений тренер України Павло Пастух. Вони нагородили символічними подарунками авторів най­кращих малюнків на тему «Спорт — це життя», провели веселі конкурси й дали змогу всім бажаючим спробувати себе в ролі початкових атлетів.

Молоді учасниці національної збірної з важкої атлетики Надія Чибісова, Світ­лана Гурінова й Ганна Поняшина пока­зали школярам, які вправи демонстру­ють атлети на змаганнях.

«Освіта України» № 10

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу